Kraina Przyjaźni na szlaku przygód – dzień 10

W piątek  dzieci z „Krainy Przyjaźni” chętnie, w odpowiednim „ szyku bojowym” wyruszyły do Pałacu Kultury na projekcje filmu „ Doktor Dolittle”. Film obejrzały w kinie Kadr, które jest kinem bez popcornu o charakterze kameralnym.

Doktor Dolittle to wspaniały, pełen przygód film dla dzieci i całych rodzin. Animowane postacie na ekranie, przyjemna muzyka i zabawa się rozpoczęła. Dziecispędziły czas wśród zwierząt i przeżywały wspólnie  ciekawe przygody, bawiły się przy nim świetnie. Polubiły zwierzęcych bohaterów, tworzonych w nowej technologii komputerowej CGI. Aktywnie słuchały zabawnych, pełnych humoru dialogów i uważnie śledziły wartką akcje.

Kinowa ekranizacja o lekarzu zwierząt opowiada trochę inną historię niż ta ukazana w książkach  H. Loftinga.  Polecamy na rozluźnienie, na miłe popołudnie w gronie rodzinnym.

Po seansie czas na pyszny obiad w Well Done. W międzyczasie dzieci wzięły udział w quzie „ Co zapamiętałam/em  na szlaku przygody?”. Dobra zabawa i przyjemna intelektualna rozrywka w jednym! Po smacznym obiedzie  wróciliśmy do świetlicy w doskonałych humorach, uznając, że dzień był wyjątkowo udany.