PAJACYKOWA SIEĆ POMOCOWA

Stowarzyszenie DAR SERCA działa z #PajacykBezPrzerwy na rzecz dzieci z Dąbrowy Górniczej.

Zamknięcie szkół na skutek pandemii COVID19 – to dla wielu dzieci koniec regularnych posiłków, a nawet odebranie jedynej szansy na spożycie ciepłego posiłku w ciągu dnia.

Stowarzyszenie DAR SERCA, Pajacyk – Polska Akcja Humanitarna i Pajacykowa Sieć Pomocowa działają ze zdwojoną siłą! Nie robimy sobie przerwy od obowiązków   i podejmujemy działania dla tych, którzy tej  pomocy potrzebują teraz najbardziej.

Dzisiaj Stowarzyszenie DAR SERCA przekazało  100 paczek świątecznych zawierających artykuły żywnościowe, higieniczne i świąteczne dla dzieci w Dąbrowie Górniczej.

Dystrybucja paczek odbyła się bardzo sprawnie dzięki pomocy udzielonej przez firmę Platinium Fitness Club Sp. z o.o. z Krakowa oraz współpracy z Auchan, pracownikami dąbrowskich placówek oświatowych.  Dziękujmy za wsparcie naszych działań. Byliście dziasia

Chcesz pomóc? https://pomagamy.pl/pajacyk/16-2251, pomagaj z nami.  Potrzeby  dzieci rosną każdego dnia, prosimy o wsparcie.