Kraina Przyjaźni z wizytą w Klubie Amigo

W piątek przeżyliśmy niezapomniane chwile w Klubie Jeździeckim „Amigo” w Będzinie. W czasie pobytu w stadninie koni zapoznaliśmy się z zasadami pielęgnacji koni ich żywienia oraz podstawami jazdy konnej. Po instruktażu wstępnym wraz z instruktorami jazdy konnej mogliśmy udać się na przejażdżkę po okolicznym parku. Było cudownie, każdy z nas miał okazję wypróbować swych sił i możliwości w dosiadaniu koni. Kto wie może ktoś z nas kiedyś zostanie dżokejem?
Zmęczeni ale zadowoleni, mogliśmy podzielić się swoimi wrażeniami przy ognisku grillując kiełbaski. Jak one nam smakowały, były pyszne.
Dziękujemy Klubowi Jeździeckiemu „Amigo” – to będą wspaniałe wspomnienia z wakacji.
Dzieci uczestniczyły w wycieczce w ramach projektu ,,Czym skorupka za młodu nasiąknie…” współfinansowanej z budżetu Województwa Śląskiego.