Wakacje  z Darem Serca

 

Stowarzyszenie DAR SERCA z Dąbrowy Górniczej w lipcu realizuje  projekt ,,WAKACYJNA AKADEMIA ROZMAITOŚCI”. W codziennych zajęciach  biorą udział  dzieci w wieku 6-14 lat z Dąbrowy Górniczej. Głównym celem proponowanych atrakcji jest propagowanie zamiłowania do aktywnego spędzania wolnego czasu  jako alternatywy dla nudy i bezczynności.

STOWARZYSZENIE „DAR SERCA” zaprasza dzieci w wieku 6 -14 lat w czasie wakacji na zajęcia, które będą się odbywać w okresie od 27.06.2016 r. do 15.07.2016 r. w świetlicy środowiskowej ,,Kraina Przyjaźni” w godz. od 9.00 – 14.00 – ul. Adamieckiego 12 ( budynek Szkoły Podstawowej nr 20). Zapewniamy ciekawe warsztaty, wycieczki, wyjścia, posiłek oraz opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. W ramach projektu ,,WAKACYJNA AKADEMIA ROZMAITOŚCI” proponujemy wyjścia na basen, olimpiady sportowe, warsztaty plastyczne, ekologiczne, ogniska integracyjne, wycieczki piesze i autokarowe do ciekawych miejsc (np. stadnina koni, Zagroda Żubrów w Pszczynie, ZOO w Chorzowie, Ogród Doświadczeń w Krakowie, Muzeum Chleba i inne).

Obowiązuje karta zgłoszenia, którą można pobrać w świetlicy środowiskowej w godz. 14.00 -18.00. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

plan wakacje 2016